Primària

ABP

ART

EDUCACIÓ EMOCIONAL

COOPERATIU

OBN

ACTIVITAT FÍSICA

PROJECTES EUROPEUS

TERTÚLIES

Resum Educació Primària

L’etapa d’educació primària comprén des dels 6 fins als 12 anys. En aquestes edats, nosaltres, els i les mestres guiem als infants en el seu camí cap a una major autonomia i coneixement de si mateixos. Acompanyem als menuts i menudes no sols en l’assoliment de continguts bàsics, sinó també en el seu creixement personal, amb l’objectiu de què estiguen preparats per a poder afrontar la seua vida amb una actitud crítica, reflexiva i empàtica. Al llarg dels darrers cursos hem anat creant una línia metodològica basada en l’aprenentatge per projectes, en la metodologia OBN, en les tertúlies dialògiques…,en la importància del diàleg assembleari, en les relacions entre iguals i en l’expressió de sentiments i l’educació emocional.

METODOLOGIA

EQUIP DE PRIMÀRIA



Gloria Gil

Cap d'Estudis



Gloria Gil

gloria@lescarolines.com

Concertar cita


Silvia Llop

Primer de Primària



Silvia Llop

silvia@lescarolines.com

Concertar cita


Vicky Olivares

Primer de Primària



Vicky Olivares

vicky@lescarolines.com

Concertar cita


Carlos Rubiño

Segon de Primària



Carlos Rubiño

crubi@lescarolines.com

Concertar cita


Christian García

Segon de Primària



Christian García

christian@lescarolines.com

Concertar cita


Raquel Navarro

Segon de Primària



Raquel Navarro

raquel@lescarolines.com

Concertar cita


Alba Polit

Tercer de Primària



Alba Polit

albapolit@lescarolines.com



Enric Coscollar

Tercer de Primària



Enric Coscollar

enric@lescarolines.com

Concertar cita


Gema Rivas

Tercer de Primària



Gema Rivas

gema@lescarolines.com

Concertar cita


Marta Regal

Tercer de Primària



Marta Regal

marta@lescarolines.com

Concertar cita


Joan Tormo

Quart de Primària



Joan Tormo

joan@lescarolines.com

Concertar cita


Carles García

Quart de Primària



Carles García

carles@lescarolines.com

Concertar cita


Verónica Silvestre

Quart de Primària



Verónica Silvestre

veronica@lescarolines.com

Concertar cita


Jose Aguilar

Cinqué de Primària



Jose Aguilar

jose@lescarolines.com

Concertar cita


Joan Clausell

Cinqué de Primària



Joan Clausell

joanclausell@lescarolines.com

Concertar cita


Arantxa Carretero

Sisé de Primària



Arantxa Carretero

arantxa@lescarolines.com

Concertar cita


Sílvia González

Sisé de Primària



Sílvia González

silviagonar@lescarolines.com

Concertar cita


Tania Elorza

Anglés



Tania Elorza

tania@lescarolines.com

Concertar cita